top of page

מספרים עלינו

WhatsApp Image 2019-08-20 at 16.02.28.jp

רלו רוזנברג

טיול הצלילה הטוב ביותר שהיה לנו עד כה - וכבר עשינו כמה..

 

ניקו כמוביל הקבוצה - היה נהדר!! מנהיגות, מקצועיות, יחס אישי, מצב רוח, שיקולים.... פשוט נפלא!!!!
הספינה - נהדרת. תנאיים נוחים - במיוחד בחדר שהיה לנו בקומה 3. חלוקת תפקידים בינה לסירת הצוללים - נכונה ומסיעת לצלילות נוחות כולל שיגור ואיסוף צוללים.
צוות הספינה - תפקד נהדר! מאוד עוזרים ומטפלים בכל בעייה. מוביל הקבוצה שלנו - סמי - מאוד עוזר.
מזון - מעל ומעבר - טיפה חריף מדי.
בשבילי - הצלילות ביומיים של מזג האוויר הסוער היו לא קלות אך לא הגעתי בשום שלב לגבול יכולת.
סיכום - 12 נקודות!!! ובהחלט נקווה לעוד טיולים איתכם.

WhatsApp Image 2018-10-15 at 22.37.56.jp

רינת אלקבץ

תמיד חשבתי שאני אוהבת כרישים יותר מאנשים, וחנקן מסב לי אושר יותר מרגעים. כל זה התנפץ כשהפכתי להיות חלק מהגמל המעופף. את אלון צנגוט הכרתי עוד קודם לגמל המעופף, אבל יצא שחברנו לצלילה יחד רק במסע הראשון שלי עם הגמל, אי שם בזנזיבר בסוף שנת 2016. אחח זנזיבר, ערבוביה של רגעי עונג צרוף ואושר אמיתי, מעל ומתחת למים; הצלילות היו תוספת נהדרת ומהפנטת למה שבאמת הפתיע אותי - מרקם אנושי ייחודי ביותר. בנקודה הזאת כבר ידעתי שהשילוב של אנשים יפים עם כרישים הוא שילוב מנצח יותר, ושרגעי החנקן עם חברים טובים לחיים הוא האושר האמיתי. בקיצור, אפשר לומר שדיי התמכרתי; מאז כבר כבשנו את עקבה והמלדיביים ביחד, וממש עוד רגע אני עומדת להגשים את אחד מהחלומות הכי גדולים שלי עם הגמל המעופף, יחד עם חבריי, וצפויה לחבור לכלבי הים בלה פז, מקסיקו, ולכבוש את המים הכחולים של סוקורו אהובתי. אני מחכה לזה בציפייה דרוכה, וסקרנית לדעת מה ומי עוד עתיד לבוא ולהכנס לחיי. לחיי הגמל המעופף 🍷
 

WhatsApp Image 2018-10-21 at 22.24.44.jp

דניאל קורן

מ2004 תמיד צללתי ולכל מקום בעולם שבו טיילתי גם צללתי. בתאילנד הספקתי לעבוד בצלילה בזמן מצטבר של 8 חודשים בשלוש גיחות. אבל... ספארי לעולם לא יצא לי לעשות. טיול/ספארי/you name it שמטרתו צלילות,  ולא שלא חיפשתי תמיד החלק של מי יהיו שאר האנשים היה מה שמנע, כי אין מה לעשות זה יותר חשוב מהיעד ומה תיראה זה עם מי תחווה אותו.
ובאמת שאין לי מושג איך שמעתי על הקבוצה של הגמל לא הכרתי איש מהקבוצה לפני אבל ללא ספק זה אחד הבינגויים היותר טובים שקראו לי.  אז לאחר שעקבתי זמן מה בצללים אחרי פעילות הקבוצה הבנתי שנירקם פה משהו ייחודי שמאחד את כל מה שצריך בשביל טיול מושלם אירגון מופתי. יעדים שנבחרו ויבחרו על ידי חברי הקבוצה ולא הוחלטו כי ככה.
תמחור מעולה. והכי חשוב זה החומר האנושי שלאחר טיול אחד אני יכול להגיד וואיי וואי מדהים חברים לחיים.
אז לאחר האושר שהיה במוזמביק כבר מחכה להרפתקה הבא באפריל בטוח שיהיה טירוווף - יאללה סוקורו.

WhatsApp Image 2018-10-08 at 23.17.58.jp

עדן בן שבת

" ועכשיו, הארי, בוא נצא אל הלילה, לחזר אחרי אותה פתיינית הפכפכה,

ההרפתקה. " - מתוך הארי פוטר.

בשבילי לצאת לספארי צלילה עם

'הגמל המעופף' זה ללכת בעיניים עצומות אחרי אלון, בידיעה שלא משנה לאן יקח אותי אני אצא משם עם חברים לשנים, חוויות מעבר לצלילה שלא אחווה בשום טיול אחר בעולם, ואיזה כתבה או 2 בynet ;)

anton.jpg

 אנטון וסיוכניק

את הגמל המעופף פגשתי לראשונה בטיול לעקבה, כבר אז אלון התחבב על המקומיים שכבר הכירו אותו היטב. זה היה הטיול צלילה הראשון שלי. האנשים, האווירה וההתרגשות מטיול ראשון השאירו חוויה יוצאת דופן חוויה שצריך לנסות עוד... וכך מצאתי את עצמי שוב בעקבה ואז בזנזיבר ובמלדיביים.מחכה ליעד הבא של הגמל המעופף.

WhatsApp Image 2018-10-21 at 11.15.16.jp

אופיר ארז

אלון ידע שאני הולכת להיות פנאטית של צלילות עוד הרבה לפני שידעתי את זה בעצמי. עוד כשהייתי "בחיתוליי" מה שנקרא, הוא כבר הספיק לגייס אותי לקבוצת "הגמל המעופף" בפייסבוק, שם נחשפתי לחבר'ה טובים ומנוסים שכבר הספיקו לצבור שלל חוויות צלילה בארץ ובעולם. קיבלתי שם ידע, תמיכה, עצות ועזרה ובהמשך אלון אף הציע לי להצטרף לחוויה בלתי נשכחת של ספארי צלילות במלדיביים דרך "הגמל המעופף". מדובר בקבוצה איכותית, ואם אתם מעוניינים בטיולי צלילה איכותיים מלווים בערך מוסף (מלבד כרישי ענק ודגים צבעוניים) - הגמל המעופף זו הדרך האולטימטיבית!

2018_10_14_H900 (4 of 1).JPG

ירון הרשקוביץ

טיול הצלילה המאורגן- הכי טוב שחוויתי

 

זכיתי להצטרף לטיול צלילה למוזמביק תחת המסגרת של "הגמל המעופף", טיול שהתקיים באוגוסט-ספטמבר 2018 בהובלתו של אלון צנגוט. אקדים המאוחר ואציין כי היה זה הטיול המאורגן הכי טוב שחוויתי, והספקתי לחוות טיולי צלילה בגילי 'המתקדם'... לכאורה, יש יעדים אטרקטיביים לצלילה מהיעד: טופו- מוזמביק (ובחלקם אף הזדמן לי לבקר).

ישנן גם אכסניות ומלונות טובים מזו שבה שהינו בטופו- מוזמביק. אז מה ולמה הפך את טיול הצלילה הזה לכל כך חוויתי? בקצרה, מקרה קלאסי שבו סכום החלקים עלה על השלם. ביתר פרוט, הסיבות העיקריות (ולא היחידות!) נעוצות בשניים: האחת, הקבוצה. השנייה, המדריך/מוביל הקבוצה.

אלון צנגוט קיבץ לקבוצה חברים  שאת רובם הגדול והמכריע הכיר קודם לכן וההצטרפות לטיול הצריכה 'סוג של אישור' מצדו (מניסיון אישי...). הדבר ניכר בתוצאה. תמהיל נפלא של חבורת אנשים שכיף ונעים לשהות במחיצתם- מתחת למים ומעל למים. בשעות הבילוי וגם בשעות המעצבנות של שדה התעופה (בכל זאת, 3 טיסות לכל כיוון). אלון צנגוט הוביל את הקבוצה והוא הסיבה השנייה לטיול צלילה מאורגן בלתי נשכח. אלון ניחן ביכולת תקשורת בינאישית הפועלת 'פנימה' - לתוך הקבוצה והשלכתה ניכרה בדינמיקה החיובית שנוצרה בתוך הקבוצה. בדומה, התקשורת הבינאישית של אלון, פעלה גם 'החוצה'- ביחסים עם נותני השירותים למיניהם - החל ממועדון הצלילה שנענה ברצון לגחמות כאלו ואחרות שלנו וכלה בחברת התעופה הלאומית שלנו, שהתרצתה בנושאי עודף המשקל בחזרה לארץ. חוויה עם המון טעם טוב שבוודאי ארצה לשחזרה!

13240015_10154169368069800_4308569051896

רוני גוהר

אלון סיפר לי על ספארי צלילות במאלדיביים שיוצא עם הגמל המעופף, בהתחלה הדבר נשמע לי כמו חלום רחוק.. הרי אין לי בכלל כוכבי צלילה... מסתבר שזה לא כזה רחוק. אז נסעתי בספונטניות לאילת לעשות קורס צלילה.
החלום שנראה רחוק הפך קרוב מתמיד וזכיתי בחוויה צבעונית ומדהימה לכל החיים!!!
תודה לגמל המעופף שאפשר לי להגשים עוד חלום😊

bottom of page